Jestem dietetykiem, medycznym trenerem personalnym, instruktorem tańca, choreografem, szkoleniowcem.

W obecnej pracy ukierunkowanej na zdrowie, doskonale pomaga mi moje wykształcenie co wyróżnia mnie wśród konkurencji. Wielu z moich kolegów są albo dietetykami, albo trenerami personalnymi, gdzie w pierwszym przypadku nie mają zgłębionej wiedzy na temat anatomii i fizjologii ruchu człowieka, zaś w drugim przypadku wiedzę na temat odżywiania mają dużo mniejszą i często w jednostkach chorobowych takich jak: problemy z tarczycą, insulioopornością, cukrzycą, z problemami z jelitami itp., nie radzą sobie dobrze z ustaleniem planu żywienia dla swojego podopiecznego.

Całe życie pasjonował mnie ruch jako profilaktyka zapobiegająca wielu schorzeniom cywilizacyjnym takim jak: otyłość, problemy z kręgosłupem, wady postawy, wydolność organizmu oraz inne choroby układu krążenia i nie tylko. Ruch ma również wpływ na nasz stan psychiczny. Okazuje się, że odpowiednia dawka ruchu ma również niewiarygodnie pozytywny wpływ na stany depresyjne i potrafi w dużej mierze je niwelować zaś wydzielające się endorfiny pozwolą spojrzeć na życie przychylnym okiem.

Posiadam pełne kwalifikacje do prowadzenia zajęć ruchowych oraz poradni odżywiania. Swoje kwalifikacje stale podnoszę uczestnicząc w wielu konwencjach szkoleniowych.

Posiadam akredytację REPs, co oznacza, że ukończone przeze mnie kursy oraz zdobyte uprawnienia spełniają światowe wymogi a uzyskane dyplomy są honorowane są na całym świecie.

W swojej wieloletniej pracy z ludźmi wykorzystuję poza zdobytą wiedzą również własne doświadczenia oraz turbulencje życiowe, z którymi sobie poradziłam do zwizualizowania moim klientom, że dzięki uporowi, właściwej ścieżce działania, pozytywnemu nastawieniu, determinacji możemy poprawić swój stan fizyczny, psychiczny, emocjonalny, zdrowotny a czasem zmienić całkowicie swoje życie na pełne uśmiechu, miłości i szczęścia.

Jestem kobietą z krwi i kości, dojrzałą z doświadczeniem stąd współpraca ze mną to nie tylko suche plany żywieniowe czy treningowe, to pełna współpraca również na polu psychologicznym.

Moje uprawnienia